Kaip numesti svorio bėgiojimą 20 minučių

Jei norite numesti svorio, bėgiojimas yra vienas iš efektyviausių pratimų tai padaryti. Bėgimas nudegina daugiau kalorijų nei beveik visų kitų formų širdies veiklos. Kadangi svorio sumažėjimo formulė degina daugiau kalorijų nei vartojate, bėgimas gali būti jūsų auksinis bilietas, kad gautumėte liesą. Jūs galite prarasti svorį, bėgdami 20 minučių sesijų su individualiu treniruotės planu.

Nustatykite savo svorio mažinimo tikslus ir padarykite juos realistiškus. Sekite ir įrašykite svorį kiekvieną savaitę, kad pamatytumėte savo pažangą. Prarasti nuo 1 iki 2 svarų. Per savaitę yra pripažinta sveikos ir tvarios svorio kritimo norma. Vienas svaras yra lygus maždaug 3500 kalorijų, taigi, jei jūs sudeginsite daugiau kalorijų daugiau nei vartosite kiekvieną dieną, per savaitę prarasite apie 1 svarą.

Vykdykite reguliarią 20 minučių bėgimo seansų programą. Kalorijų kiekis, kurį įrašote kiekvieną seansą, priklauso nuo jūsų svorio ir važiavimo greičio. Galite apskaičiuoti, kiek kalorijų galite sudeginti, naudojant “HealthStatus” kalorijų sudegintą įvertinimą. Jei esate naujokas, pradėkite nuo vaikščiojimo ir paleidimo programos ir pamažu sukursite savo minusas, kol galėsite paleisti visą 20 minučių.

Pridėkite intensyvumą, kad galėtumėte sudeginti daugiau kalorijų. Galite padidinti intensyvumą sparčiau. 150 lbs. Pavyzdžiui, bėgikas, važiuojantis greičiu 6 mylių per valandą 20 minučių, degina apie 228 kalorijas. Jei ji pagreitins savo greitį važiuoti greičiu 8 mylių per valandą už tokį patį laiką, ji sušildys daugiau kalorijų – 306.

Paleiskite nuolydį, kad galėtumėte pridėti intensyvumą prie trasų. Pasivaikščioti laiptais ar pabėgti kalnus sudeginti daugiau kalorijų. Siekiant veiksmingo kalvos treniruotės, važiuokite bent penkis ar šešias kalvos, kurių ilgis yra 200 metrų ar daugiau. Jei norite atlikti laiptų treniruotę, pabandykite paleisti stadiono žingsnius vietiniame takelyje ir važiuoti lėtai, kad leistų sau atsigauti. Kalnų ir laiptų treniruotės ne tik dega papildomas kalorijas, bet ir padeda sustiprinti kojas, kad padėtų jums dirbti greičiau.