Kaip pastoti su hormonų pusiausvyra

Remiantis Amerikos Nėštumo asociacija, nevaisingumas turi įtakos maždaug vienai iš šešių porų. Nors yra daug priežasčių, dėl kurių pora gali būti nevaisinga, hormonų disbalansas yra viena dažniausia priežastis. Hormoniniai pusiausvyros sutrikimai moterys gali sukelti ovuliacijos sutrikimus, o žmogaus hormoninis pusiausvyros sutrikimas gali trukdyti spermatozoidui gaminti. Nors situacija gali būti sudėtinga, yra daug medicininių procedūrų, kurios gali leisti porą pastoti.

Gaukite fizinį egzaminą. Gydytojas atliks įvairius tyrimus ir paprašys apie ankstesnę medicinos istoriją. Tyrimų rezultatai patvirtins, ar yra atsakingas už hormonų pusiausvyrą, ir pašalins kitas galimas nevaisingumo priežastis.

Aptarkite gydymo galimybes. Tikslus gydymo metodas priklauso nuo specifinio hormoninio disbalanso. Moterims, kurioms yra didelis prolaktino kiekis, gali būti skiriamas vaistas, vadinamas bromokriptinu, o insulino atsparūs pacientai gali vartoti metforminą. Ir vyrams, ir moterims, kurių hormoninis disbalansas gali būti klomifenas arba gonadotropinas, šie vaistai yra patvirtinti tik Maisto ir vaistų administracija. Moterų nevaisingumo gydymas, – paaiškina medicinos konsultacinė taryba BabyCenter.com. Moterims taip pat žymiai didesnis klomifeno ir gonadotropinų sekos dažnis. Vyrai taip pat gali vartoti testosterono hormonų disbalansui.

Laikykitės gydytojo gydymo nurodymų, kad užtikrintumėte veiksmingą gydymą. Tęsti gydymą, kaip nurodoma, kol hormonų lygis yra norimo lygio.

Turi lytinių santykių prieš ir per ovuliaciją. Moterys gali numatyti, kada jie ketina ovuliuoti, nustatydami jų bazinę kūno temperatūrą, stebėdami kūno ovuliacijos simptomus, patikrindami jų gimdos kaklelio gleives ar naudodami ovuliacijos prognozavimo rinkinį. Dėl lytinių santykių per kelias dienas iki ovuliacijos ir ovuliacijos dienos padidėja nėštumo tikimybė.

Aptarkite dirbtines reprodukcines technologijas su gydytoju. Kai kuriais atvejais pora negali pasimatyti savimi. Dirbtinės reprodukcinės technologijos gali padėti šioms poroms užkirsti kelią. Dažniausiai pasitaikančios procedūros apima apvaisinimą in vitro, elektrinę arba vibracinę stimuliaciją, chirurginį spermos aspiraciją, intracitoplazminę spermatozoido injekciją ir pagalbą perinti, pagal MayoClinic.com.