Kaip atsikratyti baltos veido plaukų

Paprastai pastebėjote padidėjusią baltos spalvos plaukų kiekį ant veido, kai tampa senesni. Senėjimo procesas sumažina kūno melanino lygį, kuris yra pigmentas, kuris gamina odos ir plaukų spalvą. Balta arba pilka plaukai ir toliau auga, bet yra daugiau skaidrūs, todėl šviesesnė jų išvaizda. Po menopauzės daugelis moterų mato daugiau nusiminančių baltųjų plaukų ant jų smaklių, o vyrai linkę augti per daug baltųjų plaukų ant antakių ir ausų. Jei norite pašalinti baltą veido plaukus, reikia naudoti tuos pačius metodus, kuriuos naudojate atsikratę tamsesnių plaukų ant veido.

Minkštinkite odą šiltu vandeniu ir tada į skalūną padėkite drėkinančią skutimosi kremą. Naudokite skustuvą, kad nuplaukite veido plaukus. Patraukite ašmenis toje pačioje kryptyje, kad plaukai auga, kad išvengtumėte skustuvo išsiveržimų. Plaukų augimas taip pat sulėtėja senėjant, todėl skutimosi laikas gali trunkti ilgiau, tris ar keturias dienas, kol pamatysite naują augimą.

Naudokitės pincetėmis, kad ištrauktumėte baltuosius plaukus po vieną. Pasak “United Health Care Student Resources”, kadangi jūs ištraukite plaukus iš šaknų, trunka tris ar aštuonias savaites, kol plaukai vėl pasirodys. Įsitikinkite, kad pincetai yra dezinfekuojami alkoholiu, kad išvengtumėte infekcijos.

Ištirpinkite plaukus depiliaciniu būdu. Grietinėlė ištirps plauko šerelį ir šaknies dalį, todėl gali užtrukti iki dviejų savaičių prieš plaukus. Užtepkite skysčio plaukus ir leiskite jam sėdėti už rekomenduojamą laiką, priklausomai nuo produkto instrukcijų. Nuvalykite kremą ir plaukus šiltu skudurėliu. Iš pradžių, jei jūsų oda yra jautri, išbandykite depiliaciją mažame odos pleistre.

Aplankykite dermatologą ar apmokytą kosmetologą, norėdami gauti elektrolizės gydymą, kad visam laikui pašalintumėte nepageidaujamus plaukus. Kiekviename plaukimo velenui įkišama plona adata, o elektros adatos šūvis prasiskverbia šaknį. Nors procesas yra skirtas nuolatiniam gydymui, gali prireikti papildomo gydymo. Procedūra reikalauja daug laiko, viršutinė lūpa gali užtrukti iki 10 valandų, kol gauna visus plaukus. Šalutinis poveikis apima odos spalvos pokyčius aplink įterpimo tašką, o retais atvejais – randų rezultatus.