Kaip gauti mažesnį mikroalbumino lygį

Sveikas inkstai filtruoja atliekas iš kraujo ir išsiunčia iš organizmo per šlapimą. Albinas, baltymas, dažniausiai randamas kraujyje, padeda perkelti daleles per kraujagysles ir apsaugo juos nuo skysčių patekimo į audinius. Jei albuminas patenka į šlapimą, tai reiškia, kad inkstai patiria filtravimo problemų. Mikroalbumino testas naudojamas inkstų funkcijos būsenai nustatyti. Vidutiniškai padidėjęs mikroalbuminas reiškia ankstyvą inkstų ligą, didelis kiekis rodo, kad yra ligos. Tačiau galite apsisaugoti nuo ligos progresavimo ar sumažinti mikroalbumino lygį, pasikeitus gyvensena.

Gaukite du ar tris atskirus mikroalbumino lygmens matavimus trijų ar šešių mėnesių laikotarpiu, kad tinkamai diagnozuotumėte savo būklę. Labai padidėjęs mikroalbumino lygis gali atsirasti dėl šlapimo takų infekcijos ar intensyvaus fizinio krūvio metu. Jei iš vieno testo vidutiniškai padidėja mikroalbuminai, atlikite tolesnius susitikimus su savo gydytoju, kad pakartotinai patikrintumėte ir patvirtintumėte savo lygį.

Stenkitės, kad kraujospūdis sumažėtų iki normalaus lygio. Didelis kraujospūdis paveikia 1 iš 4 amerikiečių, tai yra antroji pagrindinė inkstų ligos priežastis, sako DaVita.com. Padidėjęs kraujospūdis gali sukelti jūsų mikroalbuminą. Eikite į savo vietinę vaistinę, kad gautumėte nemokamą kraujospūdžio patikrą; pasitarkite su savo gydytoju, kad pradėtumėte gydyti hipertenziją.

Laikykitės nuo alkoholio. Visiškai aukšti mikroalbumino lygio testų rezultatai rodo, kad blogai veikia inkstai, tokiu atveju nedelsdami nustokite gerti alkoholio. Veiksmingi inkstai negali efektyviai filtruoti toksino etanolio iš alkoholio, kurį geriate, todėl padidėja rizika, kad bus tęsiamas didelis mikroalbumino kiekis.

Apsikeisk savo didelės baltymų mėsos mažesnių proteinų turinčių maisto produktų. Tofu yra mažesnis baltymų šaltinis nei raudonoji mėsa. Pažeidžiami inkstai nesugeba lengvai apdoroti baltymų, inkstai atpalaiduojami, mažinant baltymų kiekį jūsų dietoje. 2002 m. Tyrime “Diabetes Care” buvo pažymėta, kad keitimasis mėsos viščiukų racionu mityba veiksmingai padėjo dalyviams sumažinti mikroalbuminą.

Visą dieną gerkite daug vandens. Dehidratacija gali padidinti mikroalbuminą. Hidratuokite per dieną nuo aštuonių iki 10 stiklines vandens. Nustatykite savo suvartojimą pagal savo veiklos lygį, kad išvengtumėte perteklinių skysčių nuostolių.