Kaip padaryti rankų losjoną su ožkos pienu

Padovanokite savo sunkiosioms rankoms ypatingą gydymą, pagaminami naminių ožkų pieno rankų losjoną. Storas, kreminis ožkos pienas yra gausus maitinančių baltymų ir vitaminų A ir D, kurie skatina stiprią, elastingą odą. Be to, pieno rūgštis ožkų piene veikia kaip švelnus odos, atstatantis ir atjaunindamas pavargusią odą pašalinant negyvas, sausas odos ląsteles. Ožkos pieno losjonas yra ypač naudingas jautriai odai ir sausoms, nupjautoms rankoms.

Padėkite 3 šaukštus palmių aliejaus ir 1 1/2 šaukštus bičių vaško perlų kubeliu. Pasukite degiklį žemai ugniai ir lėtai ištirpinkite alyvą ir bičių vašką.

Išmaišykite mišinį iš karščio ir sumaišykite 3 šaukštai saldžiųjų migdolų aliejaus, 2 šaukštus moliūgų sėklų aliejaus ir 1 šaukštą abrikosų aliejaus.

Jei reikia, pridėkite 4-6 lašus eterinio aliejaus. Išbandykite levandų, geranijų, jazminų, rožių ar bergamočių eterinių aliejų, kad drėkintumėte sausą odą ir pridėtumėte malonų kvapą prie ožkos pieno rankų losjono.

Lėtai įpilkite 1 puodelį konservuotų, sutirštintų ožkų pieno arba žalio ožkos pieno į aliejaus mišinį, kai jį sumaišite su lazdelės maišytuvu. Arba įdėkite aliejus į maišytuvą. Pasukite maišytuvą ant mažiausią greitį ir lėtai išpilkite šilto ožkos pieno. Sumaišykite, kol losjonas yra storas ir kreminis.

Supilkite ožkos pieno rankų losjoną į hermetišką talpyklą. Laikyti konteinerį šaldytuve ir naudoti losjoną per dvi savaites.