Kaip pasirinkti tinkamą batų kelią kryžminiam mokymui

Jei atliksite įvairiausių sportinių renginių, pradedant nuo aerobikos iki sporto, gali būti tinka jums treniruočių treniruotė. Nors kai kurie batai yra sukurti tam tikrai veiklai, pvz., Pėsčioms, važiavimui ar tenisui, kryžminio batelio komplektas suteikia universalų variantą, kuris gali atitikti treniruoklio poreikius, kurie mėgsta treniruotis. Vykdykite šiuos tinkamumo ir funkcijų patarimus, kad užtikrintumėte, jog įsigijote reikiamą porą.

Nurodykite kryžminį treniruočių batų skyrių jūsų pasirinktoje batų parduotuvėje. Nors šie batai paprastai pažymėti, gali prireikti paklausti pardavimų specialisto, kad patvirtintumėte, kad batai, kuriuos žiūrite ar bandote, gali atitikti jūsų kryžminio mokymo poreikius.

Išbandykite įvairius batus skirtinguose prekės ženkluose. Kadangi kiekvienas prekės ženklas gali pasiūlyti kitokį kryžiaus trenerio dizainą ir modelį, svarbu išbandyti keletą rūšių, kad galėtumėte nustatyti, kuris tipas jums labiausiai tinka.

Patikrinkite kiekvieno batų tinkamumą. Tai gali būti padaryta, nulenkdami pirštus (turėtumėte sugebėti pagilinti kojas ir nulaužti pirštus), nustatyti, kur piršto viršus yra batų viršuje (ten turėtų būti miniatiūros vietos ilgis) , O kulnas dėvi avalynę turėtų jaustis saugus ir palaikomas.

Apsvarstykite tinkamus klausimus, susijusius su avalyne, ir įsitikinkite, kad kiekvieną batų dėklą naudositės kojinėmis, kurias dėvėtumėte pratimo metu. Pavyzdžiui, eik per visą kambarį. Ar jūsų pėda yra minkšta ir palaikoma? Ar pora yra lengva, kad galėtumėte atlikti pasirinktą veiklą? Ar pėdos judėjimas yra stabilus (pėda nejaučia, kaip ji banguoja ar paslydo iš batų)? Jei atsakėte ne į bet kurį iš šių klausimų, batas nėra skirtas tau.