Kaip taikyti glikolio rūgšties žievelę ant veido

Gliukolio rūgštys, randamos citrusų vaisiuose, sukelia odos viršutinį sluoksnį nulupti, atskleidžiant šviežią, naują odą. Dermatologai ir estetikai naudoja glikolio rūgšties žieveles, kad oda atrodytų tvirtesnė ir jaunesnė. Pagal “Johns Hopkins Cosmetic Center” glikolio rūgštys gali padėti išblukti odos spalvą, smulkias linijas ir spuogų randus. Nors gydytojai ir specialistai naudoja 40-70 proc. Glikolio rūgštis, galite įsigyti lengvesnę stiprumo glikolio rūgščių žievelę, nuo 20 iki 35 procentų, skirtus namuose.

Atidarykite glikolio rūgšties žievelės rinkinį ir pašalinkite visus komponentus. Nesunkiai pasiekite viską, kas yra ant stalelio. Perskaitykite pakuotės intarpo nuorodas. Atkreipkite dėmesį, kaip ilgai jūs turite palikti žievelę ant veido.

Nuplaukite veidą švelniu muilu ir vandeniu, kad pašalintumėte bet kokį makiažą, purvą ar aliejų. Gerai nuplaukite ir išdžiovinkite rankšluosčiu.

Nuplaukite ir išdžiovinkite rankas, tada atidarykite mėgintuvėlį ar buteliuką glikolio rūgšties. Įpilkite nedidelį kiekį ant ranka ir nuleiskite ant veido ir kaklo. Taikyti plonu, lygiu sluoksniu. Laikykitės nuo plonos, jautrios odos aplink akis ir nelieskite žievės tirpalo ant lūpų.

Nustatykite laikmačio laiką, nurodytą pakuotės intarpe. Atsipalaiduokite ir palaukite, kol laikmatis išnyks.

Atidarykite neutralizatoriaus tirpalo vamzdį arba buteliuką. Supilkite tirpalą ant medvilninio rutulio ir išlyginkite ant veido ir kaklo per glikolio rūgšties žievelę. Neutralizatorius sustabdo rūgšties veikimą. Uždenkite visą žievelę neutralizatoriumi.

Praskalaukite neutralizatorių ir rūgštus nuo veido. Pat sausas rankšluosčiu.

Taikyti drėkintuvą su apsauga nuo saulės jūsų veidui. Jūsų naujai nulupta oda bus jautri saulės šviesai ir lengvai sudegins, taigi išvengsite tiesioginio saulės poveikio.