Kaip išvalyti spuogus iš afrikietiškos amerikinės odos

Tai gali būti pakankamai sudėtinga, kad galėtumėte spręsti spuogus jūsų veidui, bet susidoroti su dėmėmis ant nugaros gali sukelti padidėjusį nepatogumo ir baimės lygį. Jei esate afroamerikietiškas, dėmės ant nugaros gali palikti negražus pigmentacijos problemas ir netgi randus, jei jų netvarko. Laimei, yra būdų, kaip spręsti nugaros spuogus su švelniu rankos.

Kiekvieną rytą ir naktį naudokite lengvą veido prausimą ant nugaros. Naudokite valikliu, kuris yra suformuluotas jautriai odai ir kuriuose nėra stiprių cheminių medžiagų. Gali būti geriausias salicilo rūgšties veido prausimas, nes tai padeda atsikratyti porų. Tolesnius valymo procesus naudokite beiciu drėkintuvu, kad padėtumėte apginti dėmes ir išvengtumėte nudegimo ir išdžiūvimo, o tai gali prailginti.

Gydyti hiperpigmentaciją, kurią gali sukelti spuogai. Hiperpigmentacijai būdingos tamsios dėmės ir dėmės ant odos, kur anksčiau buvo uždegimas. Šiuos ženklus galite išnykti kaip savo spuogų gydymo dalį, naudojant švelnų drėkintuvą, pvz., Kakavos sviestą arba recepto stiprumo kremą, skirtą tamsioms dėmėms, pvz., “Retin-A”, išsklaidyti. Švelnios cheminės žievelės taip pat gali būti naudojamos jūsų nugaroje, kad išbluktų šie tamsūs ženklai ir sugrąžintų jūsų pasitikėjimą.

Naudokite be aliejų apsaugančią nuo saulės apsaugą ant nugaros ir viso kūno. Net ir su tamsia oda vis dar galite degti saulėje, o naudojant spuogų gydymą padidėja tikimybė, kad jie linkę balinti odą. Rinkdamiesi produktą, pasirinkite prekės ženklą, kuriame yra bent SPF 15.