Kaip rūpintis keratino baltymų plaukais

Plaukai, gydomi keratino baltymu, kitaip vadinami “Brazilijos pūtimu”, sprogė į populiarumą. Stilistai teigia, kad iki trijų mėnesių jis gali išlyginti, banguoti ir nekontroliuojami plaukai lygūs ir blizgūs. Tačiau gydymas nėra be jo trūkumų, todėl jums reikia rūpintis, kad plaukai atrodytų sklandžiai ir tiesiai.

Vengti plaukų šlapios tris dienas po gydymo. Tai reiškia, kad nevalgyti, neplaukti ir prakaituoti, taip pat nebūti lietaus. Pagal Tracy Kollmer’ą su “M & M International Inc.”, kuris yra pagrindinis keratino baltymų apdorojimo produktų platintojas, vanduo ir drėgmė gali nuplauti kai kuriuos baltymų kiekius.

Pirmąsias kelias dienas po gydymo palikite plaukus žemyn ir tiesiai. Keratinas vis dar yra kaliojo, taigi, jei jūs įtraukiate plaukus į ponytailą arba naudojate plaukų klipą, jis gali palikti įbrėžimus plaukuose. Jei norite susirišti plaukus, palaukite, kol keratinas plaukams truks mažiausiai tris dienas, o trumpam laikui naudokitės minkšta juostele.

Įsigykite šampūną ir kondicionierių, kuris yra natrio laurilsulfatas arba natrio laureto sulfatas. Abi SLS formos yra galingos plovikliai, išskiriantys natūralių aliejų plaukus. Naudojant su keratino baltymų gydymu, SLS šampūnai gali pašalinti baltymą, o jūsų gydymas tęsis net ilgai, pažymi “StraightenMyHair.com”. Ne-SLS šampūnus galima rasti sveiko maisto ir ekologiškose parduotuvėse.

Naktį miegokite ant šilko pagalvės. Tradicinės medvilnės pagalvėlės gali sukelti trinties plaukus, todėl jūsų gydymas bus trumpesnis ir trumpalaikis. Šilkas sukuria labai mažą trintį, o tai reiškia ilgiau trunkantį keratino baltymų gydymą.

Išplovę plaukus, plaukus nuplaukite, tačiau po pradinio šampūno naudokite plaukų produktus. Jums nereikia šėrimo purkštuvų, putplasčio, plaukų purslų ar gelių, kad galėtumėte stiliuoti plaukus po keratino apdorojimo. Baltymų svoris palaikys jūsų plaukus tinkamu stiliumi be produktų poreikio, o per daug produktų naudojimas gali padaryti jūsų plaukai atrodyti nuobodu ir purvinu. Vietoj to, išpūsti ir plaukus valdyti plokščią geležį, kad galėtumėte manipuliuoti savo kryptimis tinkamu stiliumi, o jūsų keratino gydymas truks ilgiau.

Paklauskite dėl pakartotinio naudojimo po trijų mėnesių, kai dauguma keratino baltymo procedūrų nusidėvi ir natūralios tekstūros jūsų plaukai pradeda vėl atsirasti.