Kaip taisyti stiklo pluošto baseiną

Stiklo pluošto baseinai siūlo aukštą atsparumo ir patvarumo lygį, taip pat lanksčias dizaino galimybes, kad atitiktų skirtingų programų poreikius. Laikui bėgant, jūsų stiklo pluošto pultas gali susidaryti nedidelius įtrūkimus ar kitus žalos požymius dėl netinkamo įrengimo, reljefo pasikeitimo ar paprasto nusidėvėjimo. Užuot samdydami rangovą, kad remontuotumėte savo baseiną, užsisakykite sau naudodami stiklo pluošto remonto komplektą ir keletą paprastų įrankių.

Ištuštinkite baseiną, kad vandens lygis būtų žemiau kreko. Efektyviam stiklo pluošto remontui reikia švaraus sauso paviršiaus.

Smėliu kreką ir jo apylinkes, naudodami nedidelę rankinio šlifavimo mašiną arba smėlio popierių su vidutiniu smėliu. Išlyginkite bet kokius išpjovimus ar pakeltas sekcijas aplink įtrūkimą ir nuimkite laisvas stiklo pluošto gabalus.

Įdėkite ant savo apsauginių akinių. Iškirpkite plyšio ilgį, naudodami pjūklą su deimantiniu mentu. Ištraukite pjūvį keletą colių už kreko arba pabaigos ilgio.

Naudodami nedidelį dažų teptuką, naudokite savo remonto komplektą epoksidinį mišinį ant kreko. Būtinai užpildykite kreko vidų, kad epoksidinė medžiaga tęsiasi kiek įmanoma tuščia.

Sumaišykite glaistą ar užpildą pagal stiklo pluošto taisymo komplekto pakuotės instrukcijas. Užpildykite visą įtrūkusią plotą glaistai, tada išlyginkite paviršių ir pašalinkite perteklinį užpildą, naudodami tepimo peilį. Prieš tęsdami tepkite tešlą visiškai išdžiūti.

Sukurkite sieną aplink šriftą naudodami juostą. Įsitikinkite, kad juosta supa visą pažeistą zoną.

Pieškite gipso sluoksnio viduje plyšį iš stiklo pluošto remonto komplekto. Nedelsdami uždenkite gelio sluoksnį stiklo pluošto audiniu, kad audinys būtų 2 colių pločio, esančio už krekingo sekcijos.

Pieškite ant stiklo audinio audinio, naudodami antrasis gelio sluoksnis iš remonto komplekto. Paspauskite bet kokius burbuliukus ar oro kišenes po audiniu naudodami savo dažų teptuką arba glaisto peilį.

Palaukite, kol pleistruota sritis visiškai išdžius, tada smėlio sklandžiai, kad jis susimaišytų su aplinkiniu paviršiumi. Naudodami epoksidinio gelio dažus, suremontuotą plotą dažykite, kad sukurtumėte norimą apdailą.