Kaip važiuoti, kad numesti svorį liudytojų skaičiui

Lengvojo lydinio skaičiai linkę turėti kreivių visose tinkamose vietose, kurias rodo liūdna krūtinė, raibantys klubai ir maža juosmens dalis. “Hourglass” moterys gali prarasti svorio iš organizmo, bet vis tiek išlaikyti rafinuotą figūrą valgydami sveiką maistinę medžiagą turinčią dietą ir pradėdami pratimo programą, kurią sudaro bėgimas į kardio sistemą ir stiprumo treniruotes raumenų tonizavimui. Bėgimas yra puikus svorio netekimas, nes jis naudoja pagrindines raumenų grupes apatinėje kūno dalyje ir padidina širdies susitraukimų dažnį, kad dega šimtus, galbūt tūkstančius, kalorijų.

Eiti atstumas

Jei važiuodami ilgesniais atstumais mažesniais intensyvumais, jūs sumažinsite svorį, kai pateksite į energijos taupymo riebalus. Atstumas, kurį galite paleisti, priklausys nuo jūsų dabartinio fitneso lygio ir sveikatos būklės. Pasiruoškite trunka nuo 45 minučių iki 60 minučių tris kartus per savaitę vidutinio intensyvumo, kai galite atlikti nedidelį pokalbį. Sporto mitybos rašytojas Andrewas Hamiltonas “High5 Sports Nutrition” cituoja, kad kūnas sudegins daug kalorijų, tuo ilgiau galėsite naudotis.

Rev Up Intensity

Didelio intensyvumo treniruočių intervalas, HIIT, yra intensyvus treniruotės procesas, kuriame jūs kada nors stengiatės dėti daugiau pastangų. Trumpojo tūrio, bet didelio intensyvumo treniruotes iš pradžių deginasi angliavandenių kalorijų energijai, užkertant kelią riebalų saugojimui. Be to, jūs ir toliau deginsite kalorijas valandas po to, kai baigsite treniruotę. Bėgantis HIIT treniruotė gali būti sunku užtrukti 30 sekundžių, o po 1-2 minučių lengva bėgti, kad jūsų širdis ir kvėpavimo greitis sumažėtų rengiantis kitam kietajam laikotarpiui. Pakartokite prieš penkis ar dešimt kartų intervalus, po kurių užsidega ir atvėsinkite. Siekiama atlikti du HIIT treniruotes per savaitę ne eilės dienomis, kad būtų galima raumenys išieškoti.

Pradėti nuo pagrindo

Stiprūs bėgikai turi stiprią, liesą šerdį. Šerdis susideda iš pilvo, nugaros, gleivių ir klubo lenkimo elementų. Šių kūno dalių stiprinimas pagerins jūsų laikyseną ir veikimo efektyvumą, kuris leis jums veikti toliau ir greičiau, norint sudeginti daugiau kalorijų svorio netekimui. Peleninės valandos formos moterys su minkštesniais dantenomis ir (arba) kreiviomis dugnomis bus naudingos stiprinant pratimus, kad tonas ir sugriežtinti šias sritis, tuo pačiu išlaikant formos figūrą. Tikslas atlikti pagrindinės grandinės treniruotę tris kartus per savaitę, atlikdamas nuo penkių iki aštuonių pratimų vieną minutę prieš atvažiavimą atgal, viską pakartokite tris kartus. Pavyzdžių pratybose yra priekiniai lentos, šoniniai lentos, kojų keltuvai, tilteliai ir vaikščiojimai.

Apsvarstymai

Bėgimas yra puikus kalorijų degiklis, bet jūs neprarasite daug svorio, jei ir toliau valgysite nesveiką dietą. Kreivoms moterims reikėtų vengti griežtų dietų režimų, kurie apriboja per daug maisto produktų arba yra per mažai kalorijų. Šios paslaptingos dietos gali sukelti tiek riebalų, tiek raumenų nuostolius ir moterys praranda sveiką smagių smėlio formą. Vietoj to laikykitės gerai subalansuotos mitybos, kurią sudaro saikingai sudėjus daugybę daržovių, vaisių, liesų baltymų ir sveikų riebalų.