Hibridinių golfo klubų atstumas palyginti su lygintuvais

Hibridiniai klubai greitai tapo populiarūs golfo spektrui XXI amžiuje. Iš pradžių sukurta padėti mėgėjiškiems golfo žaidėjams pagerinti savo žaidimus, hibridai pateko į daugelį profesionalių golfo krepšių, įskaitant “PGA Tour” ir “LPGA Tour” žaidėjus. Nepaisant jų populiarumo, kai kurie atsitiktiniai golfo žaidėjai gali įdomu, ar jie aukoja atstumą, kai jie sveria hibridinius klubus.

Lygintuvai vs. Hibridai

Iš pradžių hibridai buvo skirti pakeisti ilgiems lygintuvams, nes daugeliui žaidėjų sunku pataikyti į orą su mažiau išsivysčiusiais klubais. Be to, norint pasiekti didesnį atstumą, golfo gamintojai per pastaruosius metus sumažino geležies klubų paltusas ir taip pat sumažino golfo kamuoliuką. Abi tendencijos padarė ilgus lygintuvus beveik neįmanomas daugeliui atsitiktinių golfo žaidėjų. Hibridai yra labiau atlaidūs nei jų lygintuvai, kuriuose yra daugiau saldžiųjų dėmių ir gilesnio gravitacijos centro, o tai padeda jums gauti rutulį į orą.

Tipiniai atstumai, skirti hibridams

Ilgiausi hibridiniai klubai – hibridai, kurie pakeičia ilgiausius lygintuvus – paprastai būna nuo 15 iki 17 laipsnių palėpės. Žaidėjas su 90-mph sparčiu greičiu gali tikėtis pagauti kamuolį apie 190 jardų su ilgu hibridu. Panašus žaidėjas turėtų pasiekti 21 laipsnio hibridą apie 180 jardų, 24 laipsnių hibridas, maždaug 175 jardų ir 27 laipsnių hibridas, maždaug 160 jardų.

Geležinių lazdų matavimas

Jei sūpynėsite iki 90 mylių per valandą ir susisieksite su 1-geležimi – labai mažai žaidėjų bandė, net prieš hipibridines dienas, dėl klubo 5 laipsnių palėpės – galėtumėte pasitaisyti kamuolį 205 jardų . Tačiau realistiškiau, ilgi hibridai paprastai pakeičia 2- ir 3-lygius. 90-mph swinger turėtų pasiekti tuos klubus atitinkamai 195 ir 185 jardų arba maždaug tuo pačiu atstumu, kaip ilgiausias hibridas. Tas pats golfo žaidėjas pasiekė kiekvieną sekantį lygintuvą – nuo 4 iki 9 – vidutiniškai 10 metrų mažiau vienetų, todėl 175-kieme vidurkis su 4-geležies ir 125-kieme vidurkis su 9 geležies.

Geležies keitimas su hibridais

Jei norite pakeisti savo ilgus lygintuvus su hibridais, klubo dizaineris Tomas Wishonas rekomenduoja pasirinkti hibridą, kurį galite pasiekti maždaug tokiu pat atstumu kaip ir geležies, kurį jis pakeičia. Idėja čia yra tai, kad nepasiektume geresnių nuotraukų. Vietoje to, jūsų motyvacija turėtų būti klubo naudojimas, kurį galite sėkmingai įveikti, taigi maksimalų atstumą galėsite pasiekti dažniau ir tiksliau.