Kaip dažnai turėtumėte atostogauti iš sporto salės?

Norint išlaikyti sveiką svorį ir užkirsti kelią ligoms, svarbu pakankamai mankštintis. Tačiau per didelis pratimas gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą. Jei dažnai sportuojatės, turėtumėte planuoti reguliarias atostogas iš sporto salės, kad jūsų kūno laikas galėtų atkurti raumenų pažeidimus ir atsigauti po treniruočių.

Pratimai Rekomendacijos

Amerikos sporto medicinos koledžas ir Amerikos širdies asociacija rekomenduoja, kad suaugusieji, jaunesni nei 65 m., Turėtų stengtis treniruotis 30 minučių vidutinio intensyvumo aerobinėmis treniruotėmis penkias dienas per savaitę arba 20 minučių intensyvios aerobinės treniruotės tris dienas per savaitę, be mažiausiai stiprumo treniruotės Du kartus per savaitę nukreipti į visas raumenų grupes. Žmonės, kurie reguliariai sportuoja ar mokosi sporto varžybose, gali neapsiriboti šiomis rekomendacijomis, tačiau neturi jokių neigiamų padarinių, tačiau tie, kurie nėra tinkami, turėtų lėtai treniruočių trukmę ir intensyvumą, kad būtų išvengta sužalojimų ir išsekimo.

Poilsio ir susigrąžinimo svarba

Leisti savo kūno laiką susigrąžinti tarp treniruočių padeda raumenims sugadinti pratimą ir pasirengti kitam treniravimui. Stiprumas ir ištvermės augimas iš tiesų vyksta atkūrimo metu, o ne sporto salėje. Jei reguliariai dirbate, sulaukite mažiausiai vienos dienos iš sporto salės per savaitę, kad suteiktumėte savo kūnui nusipelnytą pertrauką. Nors vidutinio lygio treniruoklių salėms nereikia planuoti ilgesnių pertraukų iš sporto salės, sportininkai ir žmonės, atsigaivę nuo intensyvių treniruočių ar sudėtingų sportinių renginių, gauna naudos iš mažesnio pratimų skaičiaus ar tam tikrų savaičių treniruotės.

Pertvaros požymiai

Pratybų, dėl kurių perduodama pertvarka, kiekis skiriasi nuo asmens iki asmens. Patyręs sportininkas gali treniruotis sporto salėje dvi valandas šešias dienas per savaitę, kaip dalį reguliarios treniruočių programos, tačiau šis pratybų lygis greitai paliks daugelį žmonių sudegusių ar sužeistų. Pertraunamumo požymiai yra nuovargis, nuovargis, nemiga, bliznumas, sumažėjęs veikimas, apetito trūkumas ir raumenų skausmas. Poilsis yra labai svarbus norint pagerinti jūsų fitneso ir sporto našumą, o jei jaučiatės, kad esate pernelyg intensyvus, būtų protinga sugrąžinti laiką, kurį praleidote sporto salėje. Pertrenkimas daro jus labiau linkęs į ligas ir per daug sužalojimų, todėl gali trukdyti treniruotis salėse net savaites ar net keletą mėnesių. Nors pertvarkytuose sportininkuose gali prireikti mėnesinių poilsio, paprastai treniruokliams paprastai reikia daugiau savaitinių atostogų per savaitę ir susitelkti į trumpesnes, lengvesnes treniruotes, kol jų kūnas atsigauna.

Planuodami laiką iš sporto salės

Nors gali atrodyti neprotinga reguliariai atostogauti nuo sporto salės, kai bandote pagerinti savo fizinę būklę ar numesti svorį, poilsis padės pasiekti galutinį tikslą. Kiekvieną savaitę planuokite kasdien vieną ar dvi dienas iš sporto salės ir atkreipkite dėmesį į savo kūną treniruočių metu ir po jo. Jei manote, kad yra ypatingai skausmingas arba pavargęs, papildomas poilsis gali padėti jūsų kūnui susigrąžinti, todėl sporto salėje galėsite gauti daugiau laiko. Jums gali prireikti pasilikti sporto salėje dvi dienas ar ilgiau, jei esate serga, išnaudota ar sužeista.