Kaip gauti atleidžiamą bankroto bylą iš kredito ataskaitos

Jei bankroto byla neteisėtai pateikiama arba kitaip atmetamas teismas, byla vadinama atmestoje. Tai prieštarauja biudžeto įvykdymo patvirtinimui, kuris reiškia sėkmingą bankroto bylų užbaigimą. Net jei bankroto lengvata nesuteikiama, kredito įstaigos privalo pranešti apie paduotą ir atleistą bankroto bylą dešimčiai metų, kaip ir apie bet kurį kitą bankrotą. Jei jūsų kredito ataskaitoje klaidingai pranešta apie atleidžiamą bylą, galbūt galėsite ją pašalinti.

Palauk 10 metų. Bankrotai automatiškai išskleidžia kredito ataskaitas po 10 metų, taigi, jei nenorite kovoti, kad jūsų byla būtų pašalinta iš jūsų kredito ataskaitos, galite palaukti, kol tai įvyks automatiškai. Jūs vis tiek turėsite patirti sugadintos kredito ataskaitos ir rezultato pasekmes, kol bankrotas išliks.

Susisiekite su bankroto byla, atsakinga už pateikimą. Jei bankrotas buvo neteisingai užregistruotas jūsų sąskaitoje, kreipkitės į vietos teismą dėl proceso kopijos. Jei jie gali pateikti įrašus, kuriuos pateikėte bankroto atveju, negalėsite pašalinti atleidžiamo bylos iš savo ataskaitos. Jei jie negali rasti rungtynės, paprašykite jų išduoti užsakymą, kad jūsų ataskaitoje būtų pašalinta informacija.

Parašykite kredito ataskaitas teikiančioms agentūroms. Nurodykite, kad paraiška buvo pateikta klaidingai ir neturėtų būti rodoma jūsų ataskaitoje. Jei gavote teismo įsakymą pašalinti bankroto bylą, pridėkite jį prie savo laiško. Agentūrai pagal įstatymą reikalaujama pateikti tikslią informaciją, todėl, jei jie gauna teismo įsakymą, jie turi pašalinti jį iš jūsų ataskaitos.

Atkurkite savo kredito balas. Nors jūs negalėsite pašalinti bankroto iš savo kredito ataskaitos, galite imtis kitų veiksmų, kad pagerintumėte savo rezultatą ir sumažintumėte bankroto padarinius. Atsakingas naudojimasis užtikrintomis arba negarantuotomis kredito kortelėmis, taip pat sėkmingas įmokų įmokų paskolos, pvz., Automobilių paskolos ar būsto paskolos, gali padėti sumažinti bankroto padavimo poveikį jūsų ataskaitai.