Kaip išvengti kulnų streiko skausmo

Kojų skausmas yra dažna problema tarp bėgikų ir žmonių, kurie visą dieną praleidžia kojas. Yra daugybė veiksnių, galinčių įtakoti šią problemą, tačiau labiausiai paplitusių yra pėdų streikas, batų tipas, bloga forma ir pernelyg didelis veikimas. Kūno svoris ir strėlės ilgis taip pat gali prisidėti prie problemos. Tačiau yra būdų, kaip išvengti kulnų smūgio skausmo.

Eksperimentuokite su snukio smūgiu. Bėgikai naudoja tris pėdų streikų rūšis: kulniuko smūgį, smūgio vidurio pėdą ir smūgį pėdomis. Žiuri yra pats veiksmingiausias ir saugiausias, tačiau mes žinome, kad kojų kirčiavimas gali turėti didžiausią įtaką jūsų kojoms ir keliams. Jei kulniukai sukelia skausmą, galite lėtai prisitaikyti prie kito veikimo stiliaus.

Reguliariai stretch, kad galėtumėte geriau kontroliuoti savo kojų smūgį ir bėgimą. Tvirtas klubų, keturkampių, kojos raumenų ir kulkšnių poveikis gali būti pagrindinė nereikalingo poveikio priežastis. Po kiekvieno paleidimo išsiplėsti šiuos raumenis pagerins judesių spektrą ir gali sumažinti bet kokius skausmus ir skausmus.

Pirkite papildomus batus ir padais, skirtus kulniukai. Jei natūraliai sėjote kulną ir norėtumėte jį klijuoti, įsigykite avalynę. Batai su tinkamu natūraliu užpildu truks ilgą kelią link švelnėjusio kulno skausmo.

Patikrinkite savo bėgimo batus, kad jie nusidėvėtų. Kiekvieno bato gyvenimo trukmė skiriasi, ypač priklausomai nuo bėgimo paviršiaus. Jei protektorius yra plonas, arba jūs manote, kad vidinė pėdos ar kulno puošyba tapo pernelyg suspausta ir ilgiau nepalaiko jūsų kojų, nedelsdami jas pakeiskite. Bėgimas senais batais gali būti toks pat žalingas, kaip netinkamas.

Slidžių, kaip paleiskite. Kad maksimaliai padidintumėte savo važiavimo efektyvumą ir saugumą, pabandykite nenukreipti per aukščio ar nepakilti per kiekvieną žingsnį. Švelnumas, kurį dažnai sukelia bėgiojimas ar važiavimas per lėtai, gali sukelti pernelyg didelį spaudimą jūsų pėdos smūgiui, kai jūs nusileidžiate. Vykdyti šiek tiek greičiau, kad atitiktų jūsų greitį.

Neišmeskite savo kryžiaus ir nejudinkite kojų per toli į priekį. Pastovus, nuoseklus žingsnis yra daug mažiau tikėtina, kad sukels pėdų sužalojimus. Nepalikite per toli į priekį kiekviename žingsnyje, kad sumažintumėte smūgį ir spaudimą jūsų kulniukams, kai nusileidžiate.