Kaip įveikti figūrėlius

Figūros lenktynininkams reikia daug kulkšnies palaikymo, kad galėtų atlikti sunkius šuolius ir suktis. Siekiant užtikrinti, kad kojos būtų tinkamai palaikomos, riedlininkai naudoja batus iš daugelio sluoksnių odos. Remiantis “Bozeman” “Dziukojimo klubo” duomenimis, dėl sunkių statybos metodų, naudojamų šiems batai sukurti, dažniausiai snieglentininkams reikia kelias savaites pertraukti naujas lenktynes. Per šį laiką čiuožyklė dirba, kad sušvelnintų odą ir suformuotų batų, kad patogiai atitiktų jos pėdos formą.

Dirbdami su naujais slidėmis dėvėkite plonus kojines. Dėvėkite kojines, panašias į tas, kurias planuojate plaukioti. Dauguma lenktynininkų rinkitės pėdkelnes, nailonus ar labai plonius sintetines kojines, kad padidintumėte komfortą ir sumažintumėte pūsles.

Pasinaudokite šilumos liejimu, jei įmanoma. Kai kurie dailiojo čiuožyklos gamintojai gamina specialiai sukurtas šildymo krosnis, kurios gali būti naudojamos pagreitinti įsilaužimo procesą. Šilumos liejimo metu jūsų skate parduotuvė pristato žirgyles į orkaitę, tada padeda juos įdėti ir nulenkti. Jūs sėdėsite su savo kojomis, kol visiškai atvėsite, o tai minkština odą ir sukelia batus, kad jos atitiktų jūsų kojas. Šilumos liejimas turėtų būti atliekamas tik kvalifikuotam specialistui jūsų vietinėje skate parduotuvėje, kad būtų išvengta žalos batai.

Naujai nuneškite savo naujus skates. Pirmuosius keletą kartų naudodamiesi savo naujomis raištelėmis, nenuimkite nėrinių taip tvirtai, kaip ir senesniuose raunduose. Siūlome juos gana laisvai ir nenuosekliai nuleiskite iki aukščiausios kablys, kol jos visiškai sulaužomos. Kai kurie lenktynininkai nulenki ant antrojo kablys iš viršaus, o kiti eina į trečią kablyą iš viršaus. Dabar, praleidžiant viršutinį kablys, galite šiek tiek sulenkti šakių lankus, kad galėtumėte jų sulaužyti.

Skate į savo naują skates per trumpą laiką. Sutelkite dėmesį į judesius, dėl kurių jūsų keliai ir kulkšnys sulenkami, kad greičiau paslytumėte. Išmėginkite pirmyn ir atgal krosneles, glostydami ir paprastus šuolius ir nugaros.

Naudokite tvarsčius arba želatines dangas, kad sušvelnintumėte bet kokias trinties vietas ar skausmingas vietas. Jei jūsų tvarsliai nebus įdėti į jūsų įkrovą, išbandykite skysčio tvarsčius, kad jie visiškai išdžiūtų prieš pradėdami įkrovos įjungimą.

Namuose dėvėkite raitelius, naudodami plastikinius apsaugus, kad apsaugotumėte peilius. Kai kurie lenktynininkai dėvi drėgnas kojines, nugriaudydamos dviratį, o kitos nori dėvėti sausas kojines. Tiesiog sėdėdamas su savo kojomis gali padėti, bet vaikščiojimas dažnai pagreitina procesą. Būkite atsargūs, kad išvengtumėte sužeidimų.

Išvalykite odos minkštinančius produktus raiteliu. Įdėkite nedidelę dalį savo bagažinės viduje ir masažuojate ją odoje.

Apsilankykite savo vietinėje skate parduotuvėje, kad padėtumėte nugalėti sunkius rajuos slidės. Jei reikia, pridėkite juos papildomai, arba naudokite specialią mašiną, kad “išstumtumėte” nepatogiai bagažo sritis. Naudokitės šia galimybe kaip paskutinę priemonę, nes šliaužiodami šiek tiek žaislai dažnai atrodo didesni. Jei iš karto ištraukite bootą, pastebėsite, kad po poros savaičių batų dalys jaučiasi per daug.