Kaip neapsaugoti akinius

Jei sliduojate, plaukiate ar atliksite namų tobulinimo projektus, greičiausiai norėsite dėvėti akinius, kad apsaugotumėte akis nuo nuolaužų ar kenksmingų cheminių medžiagų. Deja, akiniai dažnai rūkasi, todėl sunku pamatyti ir nutraukti jūsų veiklą. Tačiau jūs galite greitai ir lengvai nusivilti akinius ir neleisti jiems vėl įsiurbti, plaunant lęšius ir taikant ploną indų plovimo skysčio, kūdikių šampūną ar komercinį purslų taškymą purkštuvu.

Defogging su indų plovimo skysčiu ar kūdikių šampūnu

Įdėkite savo lęšių vidų į pastovią tekančio vandens srovę keletą sekundžių.

Defogging su “Commercial Defogger”

Išimkite lęšius iš vandens ir, be lęšių džiovinimo, kiekvieną objektyvą įlašinkite du ar tris lašus indų ploviklių ar kūdikių šampūnas.

Padidinkite indų ploviklio skysčių ar kūdikių šampūną tolygiai per visą objektyvo paviršių, naudodami nerūdijantį skudurėlį.

Praplaukite sklaidytuvus po tekančiu vandeniu, kol indų plovimo skystis ar kūdikių šampūnas pakankamai išbluko, kad ant lęšių nebebūtų burbuliukų ar plėvelių. Lengvų indų plovimo skysčio ar šampūno sluoksnis lieka lęšių vidinėje pusėje, todėl šių elementų cheminės medžiagos neleis drėgmės susikaupti, taip pašalins rūką.

Nuplaukite akinių lęšius tekančiu vandeniu ir visiškai išdžiovinkite šluoste be pūkelių.

Sumaišykite purškimo metu esančias chemines medžiagas supilkite komercinio purslų taškymą purkštuku. Pagrindinių sporto prekių mažmenininkams galite įsigyti šveitimo purškiklį.

Laikykite talpyklę nuo 4 iki 6 colių nuo jūsų objektyvo vidų ir kiekvieną objektyvą padėkite lygiagretinį purškimo sluoksnį.

Leiskite šveitikliui purkšti maždaug penkias minutes. Pakartokite po kelių valandų naudojimo.