Kaip padidinti asilų skaičių nuo 40 iki 80

Padidinus jūsų sugebėjimą atlikti situps stiprina pilvo jėgą, tačiau reikalauja praktikos ir papildomų mankštų. Nors sėdynės nedaro daug, kad degtų riebalus, stiprūs pilvo sluoksniai pagerins jūsų laikyseną ir padės jums palaikyti daugybę veiklų. Sunkus tvartas ir smūgiams reikalingas stiprus pilvo pjūvis ir sugebėjimas perkelti jėgos, kurią sukuria jūsų kojos, perforavimui, o kai kurie šokinėjimo tipai reikalauja stipraus branduolio. Prieš pradėdami bet kokį stiprybės mokymo programą, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.

Atlikite du tiek daug asilų, kiek galite. Peržiūrėkite visą spektrą judesio. Jei galite padaryti 40, kiekvieną savaitę pabandykite pridėti penkis iš viso. Vykdykite tai dviem kojų pakėlimų rinkiniais, kuriuos atliekate rankomis pagal šlaunys. Negalima sulenkti kelio ir neleisti savo kojoms liesti grindų. Padarykite kuo daugiau pakartojimų kojoje.

Atlikite penkias svertines sėdynes. Turėkite hantelį aukštai ant krūtinės ir pasirinkite svorį, kuris leidžia jums užpildyti pusę tiek pat, kiek ir anksčiau, kaip ir ankstesniame treniruočių dieną. Vykdykite tai su savo kraštais kraštais. Vienoje rankoje laikykite hantelius ir atsistokite nugaroje. Nuleiskite iš vienos pusės nuleiskite hantelį, tada lieskite kiek galite kitoje pusėje. Atlikite du rinkinius iš 15-20 kartų per vieną pusę.

Atlikite keturis žaidimų rinkinius, kurie užbaigia 80 procentų kartų, kuriuos atlikote kiekvienam rinkiniui per pirmąją savaitės treniruotės dieną. Atsilikite tol, kol jums reikia tarpinių rinkinių, tačiau vis tiek išlaikykite savo poilsio laiką iki minimumo. Vykdykite tai keturių kojų pakėlimų rinkiniais – 80 procentų vieno rinkinio, kuris naudojamas pirmą dieną.