Kaip pašalinti karoliuką nuo vaiko nosies

Jei turite vaikų, galite būti gana tikras, kad tam tikru momentu jie gali laikyti kaukę, kad ten nebūtų. Pagal MedlinePlus vaikui yra įprasta tyrinėti savo kūną. Vaikai į savo ausines ir nosis paprastai maistą, sėklą, trintukas, pieštukus ir karoliukus. Karoliukas, užsikimšęs vaiko nosine, gali būti pavojingas, jei jis nebus sprendžiamas greitai ir tinkamu būdu.

Rimk savo vaiką, jei ji nusiminusi ar panika. Padaryk jos lėtai kvėpuoti per burną. Užtikrink ją, kad viskas bus gerai.

Pažiūrėkite į savo vaiko nosį. Jei matote karoliuką ir jis yra arti paviršiaus, pabandykite naudoti pinti pinigus, kad švelniai jį pašalintumėte, pataria “BabyCenter” svetainėje. Užtikrinkite, kad vaikas išliktų procedūros metu.

Laikykite savo vaiko šnervę, kuri nėra prijungta, ir švelniai pūskite, jei karoliukas nėra pernelyg giliai įdėtas, siūlo MedLinePlus. Negali paprašyti jos smarkiai smūgio ar daugiau nei keletą kartų.

Jei nematote karoliuko, nedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos. Nebandykite ištraukti karoliuko, jei jis yra giliai jūsų vaiko nosis. Gydytojas gali uždėti savo burną virš jo ir trumpą, greitą kvėpavimą su atvira šnervine danga uždengti arba naudoti šaukštelius arba siurbimo mašiną, kad ištrauktų karoliuką.