Kaip pataisyti plaktuko pirštą ant vaikų

“Hammertoes” yra gimdymo defektų, netinkamų batų ar bunionų spaudimo rezultatas. Vaikų plaktukai yra apdorojami, kad būtų veiksmingai pašalintas slėgis ir išvengta tolesnių komplikacijų, tokių kaip nervų pažeidimas. Svarbu pasikonsultuoti su savo pediatru dėl gydymo galimybių, kai yra sunkus blauzdikaulis. Esant stipriam plaktukui, chirurgija yra vienintelis pasirinkimas. Lengvas ar vidutinio sunkumo kulkšnis gali būti gydomas namuose ir pediatro ar pediatro pagalba.

Pirkite savo vaiku gerai įrengtus batus su daugybe augimo vietos. Pasak “New York Times”, avalynė su plataus pakuotės pirštu ir tinkamo dydžio pėdai palengvina spaudimą. Tai savo ruožtu suteikia pakankamai vietos, kad jūsų vaiko pirštai galėtų plisti, vengiant sustorėjimo.

Padėk savo vaikui kelis kartus visą dieną ištiesti raumenis raumenis, kad sugriežtintų tvirtus raiščius ir raumenis, siūlo MayoClinic.com. Suimkite pirštus rankomis ir švelniai traukite juos link kulkšnies. Įsitikinkite, kad jūs jų neplėšiuojate, nes tai gali sukelti nepatogumų ar sužalojimų.

Padėkite vaikui rutuliukus nuplėšti nuo grindų pirštais. Pasak “MayoClinic.com”, tai padės sustiprinti kojų pirštus ir ištaisyti “chambertoe” situacijas. Įdėkite keletą rutulių ant grindų, nurodykite savo vaikui vienu metu su pirštais suimti vieną marmurą. Galėtumėte iš šio žaidimo išvystyti jaunesniems vaikams, pamatę, kas gali nustatyti didžiausią marmurą per nustatytą laiką.

“New York Times” teigia, kad per dieną pritvirtinkite savo vaiko koją. Skiautė tvirtai pakelia tvirtą padėtį ir apsaugo ją nuo slėgio ir nereikalingo judesio. Skydeliai yra jūsų vietinėje vaistinėje.

Kūdikių kojų pirštų “kumštis” užklijuoti kukurūzų antklodę ar veltinį padėkliuką. Pasak “The New York Times”, tai pašalins slėgį ir padės sumažinti skausmą nuo trinties su jais.