Kaip plauti plaukų kirpimo mašiną

Plaukų kirpimo priemonės jūsų plaukus, veidus, ausis ir nosį laikykite švariai ir tvarkingai, nuliūdę nemalonius plaukus tose vietose. Kartais jūsų plaukų žoliapjovė gali atrodyti nuobodu arba nejaučia, kaip anksčiau. Galite tai išspręsti valydami trimerius po kiekvieno naudojimo. Tai užtikrina, kad peiliukai išliktų aštrios, o nešvarūs plaukai užkimštų mechanizmą. Laikydami juos švarus, galite būti tikri, kad jūsų plaukų žirklės yra pasirengusios, kai esate.

Pašalinkite skyrių, kuriame saugomi plaukai. Kai kurie modelių kirpimo mašinėliai laikomi įpjovus plaukus viduje mažame skyriuje, kad jie nepatektų į visą kriauklę ir grindis. Jei turite vieną iš šių modelių, išimkite dėžę per šiukšliadėžę, kad atsikratytumėte visų plaukų.

Švelniai nuplaukite skyrių, kad nebūtų jokių plaukų. Tai išvalo akivaizdų plaukų ir nešvarumų šaltinį jūsų kirpimo mašinose.

Pašalinkite visus metalinių geležtės apsaugus. Saugokitės atsargiai, tada laikykite kirptuvus, ištrauktus iš elektros tinklo, per kriaukle.

Naudokite šepetėlį, kuris buvo su jūsų plaukų kirpimo mašinėliais, atsargiai šepkite peilius, kad atlaisvintumėte visus vidų sugadintus plaukus ar purvą. Jei neturite peilio šepetėlio, tuo pačiu tikslu naudokite seną dantų šepetėlį.

Naudodami nedidelę matavimo puodelę, užpilkite mažą, 1/4 puodelio alkoholio purvą virš peilių, laikydami kirpimo mašiną per kriaukle. Po kiekvieno pravažiavimo turėtų pamatyti nešvarumus ir plaukus. Kai alkoholis prasiskverbia, jūsų kirpimo įrankiai yra švarūs.

Leiskite kirpimo mašinoms nusausinti. Alkoholis labai greitai išdžius, todėl jis yra geresnis valymo tirpalas nei vanduo, todėl vanduo gali sukelti rūdijimą. Kai kirpimo mašina yra sausa, sutepkite ją alyva, pateikta jūsų rinkinyje. Jei jūs nebereiksite aliejaus, keletą lašų alyvuogių aliejaus dirbs tepimo peiliukams.