Kaip priaugti svorį liesoms merginoms su greitu metabolizmu

Kultūroje, apsėstas plonasluoksne, gali atrodyti keista, kad žingsnis po masto ir melstis, kad skaičiai išaugo, o ne žemyn. Jei esate liesa mergaitė su veiksmingu metabolizmu, svorio ir užpildymo gali būti sunku. Genetinę polinkį į sunkumą sunku įveikti, todėl jūs turite išlaikyti savo lūkesčius realybe. Pasitarkite su savo gydytoju apie savo lūkesčius, tada dirbkite su juo, kad nustatytumėte dietos planą, kuris atitiktų visus jūsų mitybos poreikius.

Valgyk daugiau pieno. Mėgaukitės jogurtu, varšku, pudingu arba ledais užkandžių ir desertų. Įpilkite sūrio į kiekvieną valgį. Pavyzdžiui, jūs galite sumalyti susmulkintą čederį į obuolius, viršuje sumuštinį su griežinėliais sūriu arba sumaišykite sūrį su sriubomis ir troškintais.

Įtraukti sveikų riebalų į maistą ir užkandžius. Supilkite riešutų sviestą ant obuolių ir bananų griežinėlių arba grūdų krekerių. Džiovinkite alyvuogių aliejuje visą grūdų duoną. Įpilkite alyvuogių padažas į keptas bulves, sumuštinius ir salotas.

Išmintingai pasirinkite savo gėrimus. Vietoj vandens rinkitės 100 proc. Vaisių sulčių, pieno arba daržovių sulčių. Sumaišykite skonį su riebaus jogurto ar varškės, šviežių vaisių, sulčių ir baltymų miltelių šaukšteliu. Avokadas padės jūsų skonį papildomai kreminiai ir pridėti daug sveikų riebalų ir kalorijų.

Valgyti strategiškai. Kai sėsite maistui, pirmiausia valgykite didžiausią kalorijų kiekį, kol jūsų skrandis bus pilnas. Pavyzdžiui, galite pradėti nuo avokado griežinėlių ir kiaušinių pusryčių metu ir baigti javų, jei jūs vis dar alkanas.

Valgykite dažnai. Jums gali būti sunku įgyti svorio, nes jūsų apetitas yra mažas. Mitybos ir dietologijos akademija rekomenduoja valgyti penkis ar šešis mažus patiekalus per dieną, o ne priversti save apsvaiginti valgio metu. Išmeskite juos tris ar keturias valandas.

Aktyvuoti. Nors tiesa, kad jums reikės daugiau valgyti, kad kompensuotumėte pratimus, reguliariai veikiama sveikai ir padidins jūsų apetitą. Stiprumo mokymas yra ypač efektyvus būdas pridėti raumenų raumenų masę. Prisijunkite prie klasės sporto salėje arba nemokamai svorio pratybų namuose. Negalima pamiršti ir aerobinio pratimo. Siekti mažiausiai 150 minučių širdies ir kraujagyslių aktyvumo per savaitę.