Kaip rasti dermatologą, kuris specializuojasi plaukų slinkimas

Plaukų slinkimas yra įprastas klausimas, kurį gali sukelti pernelyg intensyvus naudojimasis stiliaus produktais, saulės perteklius, stresas, nesveika dieta ir hormonų disbalansas. Jei pastebėjote, kad plaukai plinta arba išsilygina, kreipkitės į dermatologą. Dermatologas įvertins jūsų plaukų slinkimą, norėdamas išsiaiškinti, ar jūsų būklė reikės gydymo ar atsiskleisti vieni. Yra daugybė galimybių rasti dermatologą, kuris specializuojasi plaukų slinkimui.

Susisiekite su savo bendrosios praktikos gydytoju ir paprašykite jos kreiptis. Jūsų gydytojas turės sąrašą dermatologų ir kitų medicinos specialistų, kuriuos ji gali rekomenduoti.

Paprašykite savo sveikatos draudimo bendrovės perdavimo. Paklauskite apie dermatologo metų praktiką ir kvalifikaciją ir ar jis turi svetainę, į kurią galite aplankyti.

Naudokite internetinius resursus, kad surastumėte dermatologą. “UCompareHealthCare.com” svetainė gali padėti surasti jūsų vietovėje esantį dermatologą ir suteikti jums informacijos apie dermatologą, pvz., Apie drausminius veiksmus, švietimą, valdybos patvirtinimus ir ligoninės priklausomybę.

Apsilankykite Amerikos dermatologijos akademijos svetainėje (žr. “Ištekliai”). Tai gali padėti jums rasti licencijuotą dermatologą šalia jūsų.

Jei norite rasti dermatologą, bet neturite sveikatos draudimo, apsilankykite nemokamoje klinikoje. Laisvosios klinikos gydytojas gali kreiptis į dermatologą, kuris gali nemokamai gydyti plaukų slinkimą arba mokėti nedidelę konsultacijų kainą. Žr. Skyrių “Šaltiniai”, kur rasite nuorodą, kur rasite nemokamą kliniką jūsų vietovėje.