Kaip tapti laisvu bėgikliu

Laisvas važiavimas – arba “Parkour” – pradėjo kaip ekstremalus sportas Prancūzijoje. Laisvas bėgimas yra akrobatikos tipas, kuris dažniausiai naudojamas miesto vietovėse, bet taip pat atliekamas kaimo vietovėse. Pasak “American Parkour”, dalyviai, žinomi kaip “tracerai”, derasi per įvairias kliūtis ir konstrukcijas įvairiais aukščiais ir kampais kuo greičiau, kaip tik gali ir naudoja tik savo kūnus. Per visą istoriją Afrikos genties žmonės rėmėsi laisvą versiją, siekdami veiksmingai derėtis dėl džiunglių reljefo medžioklės metu, ir kariuomenę, užsiimančią Parkour forma, siekdami pranašumų prieš priešus, teigė straipsnis “Reuters.com”. “Parkour” JAV įgauna pagreitį kaip ekstremalus sportas ir meditacija.

Prieš pradėdami “Parkour” mokymą, stebėkite ir mokykitės iš “Parkour” grupės. Nemokamas važiavimas yra sudėtingas, bet pavojingas sportas. Jei bandysite imtis judesių, kurių nesuprantate, arba jūs nesate pasiruošę, tai gali būti mirtina. “American Parkour” sako, kad saugumas yra pagrindinis dalykas, kuriuo galima pasimėgauti Parkour. “Parkour” susitikimai ir renginiai – “Parkour” organizacijos kalendoriai ir katalogai, pvz., “APK U. S. Parkour Links and Directory” ir JAV nacionalinis kalendorius, susipažįsta ir mokosi iš kitų nemokamų “entuziastų” vietos “džemuose”.

Prieš pradėdami dirbti su “Parkour” / “Parkour” treniravimu, pvz., “American Parkour” šildymu, patikrinkite fizinio pasirengimo lygį su “Parkour” organizacijos fizinio pasirengimo problemomis. “Parkour” sėkmingai atlikite rekomenduojamą šildymą, kuris apima bėgimo iššūkį ir gudrybę, įskaitant pritūpimus, traukimus ir atsikėlimus, taip pat lankstumo treniruotes ir trasas.

“American Parkour” siūlo “Parkour” mokymą ir “dirbti visada kontroliuoti”. Svarstykite svarbius laisvojo judesio judesius, pvz., Nusileidimo ir riedėjimo prieš ką nors dar. Praktika efektyviai užkariauja žemesnius ir mažesnius judesius ir šuolius, prieš pridėdami aukščio ir triukų į savo įprastą. “Parkour Generations” teigimu, “traceurų” tikslas yra elegantiškai “kuo skubiau ir kuo skubiau perkelti bet kokį reljefą”, kuris būtų maksimaliai veiksmingas ir tikslus.

Kryžminis traukinys ir ištvermė, galia ir lankstumas pasiruošti laisvai važiuoti. “Parkour” treniruotės atliekamos daugeliu dienų per savaitę, pavyzdžiui, “Ice Cream Makers” – “Swinging pull” arba “Cat Hang Dynos” – trumpa ir pasikartojanti konstrukcija laipiojimo, rekomenduoja “American Parkour”. Kitas svarbus daugelio tracejų tikslas yra “valdyti savo fizinį laivą”, tačiau kai kurie traukia ir sportuoja, kad išlaikytų sveiką ir tinkamą “, – sakė Parkour Generations.

Praktykitės tam tikros meditacijos, jogos ar tai chi, kad paruoštumėte Parkour dvasingumą. Skirtingai nuo kitų ekstremalių sportų, laisvas važiavimas yra nekonkurencinga disciplina, kuri pabrėžia proto, kūno ir dvasios ryšį. Tai reikalauja savęs supratimo ir savęs kontroliuoti visus tris vienetus. Pasak “Primal Fitness” treniruoklių salės “Freeour running” / “Parkour” instruktoriaus Marko Toorocko, “Parkour yra būdas treniruoti kūną ir protą, naudojant kliūtis, kaip priemonę”.

Treniruokite su profesionaliais instruktoriais, jei norite, kad rimtas sportininkas galėtų laisvai važiuoti į kitą lygį. Nors galite rasti patikimų “Parkour” instruktorių vietinėse džemuose, galite mokytis iš sertifikuotų asmeninių instruktorių, kurie turi laisvą bėgimą per treniruoklių organizacijas, tokias kaip “Primal Fitness”.

Prisijunkite prie “Parkour” renginių kaip apmokyti laisvas sportininkas. Sužinokite apie vietines džemus ir apsilankykite per Parkour organizacijos kalendorius ir katalogus, pvz., “APK US Parkour Links” ir “Directory” bei JAV nacionalinį kalendorių.