Kaip turėti riebalinius skruostus

Pilni, suapvalinti skruostai gali reikšti jaunystę. Tačiau vykstant senėjimo procesui sumažėja elastingumas jūsų veido raumenyse, galbūt dėl ​​to, kad jis gali nusilpti arba nuleisti. Panašiai kaip ir jūsų bicepsai, arklių niežai ar kiti raumenys jūsų kūne, veido raumenys reaguoja į pratimą. Reguliariai atliekantys veido pratimai gali padėti įtempti ir tvirtus savo skruostus.

Puff Kaip Louis Armstrong

Sunkus ir tvirtas skruostus, atlikite “Satchmo”, vardu pavadintą “Louis Armstrong”. Imk didelį kvėpavimą ir tvirtai uždaryk lūpas, kai įbrėžiate savo skruostus, panašiai kaip rago žaidėjas. Laikykite orą penkias sekundes ir atleiskite. Pakartokite 10 kartų.

Šypsokis, kaip žuvis

Veido pratimai gali priminti juokingus vaikų veidus, tokius kaip žuvų veidas, kurie gali padėti elastingumui aplink savo skruostus. Pūkuokite lūpas į žuvų veidą ir tada šypsokitės, laikydami lūpas vietoje. Laikykite 5 sekundes ir paleiskite. Pakartokite 10 kartų.

Čekis Energizer

Atsparumas gali padėti suaktyvinti raumenis ant veido, kaip tai daroma jūsų kūne. Švelniai paspauskite rodyklės pirštą į kiekvieną skruostą atsparumui, šypsokis, atverdamas burną ir nuleidęs smakrą. Laikykite vieną skaičių ir paleiskite, pakartokite 20 kartų.

Apsvarstymai

Pasitarkite su gydytoju dėl bet kokios veido odos ar kietėjimo problemų.