Kaip užvirinti kūdikio buteliuko spenelius

Stikliniai arba plastikiniai kūdikių buteliukai gali turėti išreikštą motinos pieną, formulę, vaisių sultis ar vandens, kad atnaujintų ir maitintų jūsų vaiką. Buteliuose patogu maitinti savo kūdikį važiuojant ir leisti savo vaiko broliai ir seserys, seneliai ir globėjai dalijasi šėrimo pareigų. Prieš pasiūlydami naują buteliuką arba tą, kuris, jūsų manymu, reikalingas giliai jūsų kūdikiui valyti, virinama nipeliu ir buteliuku, kad jūsų vaiko sistemoje nepatektų bakterijų ar cheminių medžiagų.

Nuplaukite kūdikių buteliuko purkštukus su indų plovikliais ir šiltu vandeniu prieš virinant senus ir naujus purkštukus į tą patį puodą. Jei pastebėjote, kad pieno ar jo formos gumulėlė yra nipelio viduje, Kalifornijos Ramiojo vandenyno medicinos centras siūlo naudoti specialų butelio šepetėlį, parduodamą bakalėjos ar kūdikių atsargų parduotuvėse, kad nuluptų likučius.

Uždėkite buteliuko purkštukus į puodą ir pridėkite pakankamai vandens iš čiaupo, kad juos visiškai uždengtumėte. Naudokite pakankamai vandens, kad įsitikintumėte, jog speneliai visada yra panardinami visame virimo procese, kad galėtumėte sterilizuoti juos viduje ir išorėje.

Sultykite puodą viryklėje dideliu šilumos kiekiu, kad išvirtumėte vandenį. Leiskite kūdikio buteliuko spenelius sėdėti verdančiame vandenyje mažiausiai penkias minutes, kad įsitikintumėte, jog juos sterilizavote, rekomenduojame Kalifornijos Ramiojo vandenyno medicinos centrą.

Nuimkite sterilizuotus buteliuko junges nuo karšto vandens, naudodami žnyplius, kad neuždegtumėte.

Įdėkite kūdikio buteliuko purkštukus ant švaraus rankšluosčio ir leiskite jiems visiškai išdžiūti. Tai taip pat užtikrins, kad nipelės nesusidarytų likusios šilumos arba vis tiek būtų karsto vandens lašų, ​​kurie galėtų dega jūsų kūdikis.