Kaip vartoti geležies papildai prieš operaciją

Geležies preparatai gamina raudonąsias kraujo kūnelius, kurie yra atsakingi už deguonies transportavimą aplink organizmą. Nepakankami raudonieji kraujo kūneliai mažina organizmo gebėjimą gydytis. Padidėjusi raudonųjų kraujo kūnelių gamyba padidina deguonies apykaitą ir greičiau gyja. Todėl kai kuriems žmonėms naudinga papildyti savo geležies kiekį prieš operaciją, kad padidėtų organizmo gebėjimas gaminti raudonąsias kraujo kūnelių. Pasitarkite su savo gydytoju prieš papildydami dietą geležimi ar kitais maisto papildais prieš operaciją.

Apsilankykite savo gydytojui priešoperacinį egzaminą. Jūsų gydytojas patikrins jūsų bendrą sveikatą ir tikrins jūsų sveikatos istoriją, kad įsitikintumėte, jog esate geras kandidatas į operaciją ir greičiausiai nesusidursite su komplikacijomis. Jūsų gydytojas gali nuspręsti atlikti kai kuriuos kraujo tyrimus, kad išbandytų savo geležies koncentraciją ir kitus kraujo aspektus. Remiantis šių tyrimų rezultatais, jūsų gydytojas rekomenduos, kiek papildomo geležies reikia vartoti prieš operaciją.

Įsigykite geležies priedą, kurį galite įsigyti kaip vaistinę ar vaistinę. Paprastai 65 mg geležies papildas yra idealus priešoperaciniam vartojimui, atsižvelgiant į “Įvadas į medicininę ir chirurginę slaugą”. Tačiau turėtumėte įsigyti savo gydytojo pasiūlyto geležies dozę.

Išgerkite geležies papildą pilna skrandį, kuriame yra didelis stiklinis vandens. Geležies papildymas tuščiu skrandžiu gali sukelti virškinimo trakto sutrikimą.

Tęskite savo geležies papildymą vieną kartą per dieną iki operacijos dienos. Pasakykite savo chirurginei komandai apie visus vaistus ir papildus, kuriuos vartojate, įskaitant geležies papildus.