Kiek metų turėtų būti išmesta vaikas vienintelis prekybos centras?

Jei jūsų vaikas nori eiti į prekybos centrą vieni, jūsų mintis gali būti susiję su vaikų grobimais, parduotuvių parduotuvėmis ir kitomis nelaimėmis. Jūs visiškai nesiseka, jei atsisakysite leisti savo vaikui pailsėti Mall atskirai, bet jūsų vaikas pasieks amžių, kai bus gerai už savo parduotuvę. Tačiau, jei ji nėra pakankamai sena, kad vairuotų dar save, galvojau ilgai ir sunkiai prieš priimdama savo galutinį sprendimą.

Tėvų atsakomybė

Prekybos centro saugumas neatsako už jūsų vaiko saugumą ir elgesį prekybos centre. Jūs, kaip patronuojanti, yra atsakinga šalis. Prieš net galvodami apie tai, kad leiskite vaikui atsidurti vien tik prekybos centre, turite apsvarstyti galimus pavojus, susijusius su tuo. Netgi vyresnio amžiaus vaikams kyla pavojus, kad vaikas grobuonys bus pagrobtas ar užpulsu, įskaitant seksualinį smurtą. Jūs taip pat turite galvoti apie saugumą prekybos centre. Sužinokite, ar yra saugumo pareigūnai, su kuriais gali kreiptis jūsų vaikas, jei ji mano, kad jai gresia pavojus. Pagalvokite apie automobilių stovėjimo aikštelę, ar ji gerai apšviesta, ar ji yra už prekybos centro, kur niekas nematys jūsų vaiko atvykstančių ar išvykstančių. Galiausiai jūsų darbas yra įvertinti situacijos saugumą ir priimti sprendimą iš ten.

Tinkamas amžius

Kuriame amžiuje turėtumėte leisti savo vaikui eiti į prekybos centrą vieni? Tai priklauso nuo kelių veiksnių. Pirma, jūsų valstybėje yra įstatymas. Kai kurios valstybės, pvz., Minesota ir Delaveras, neleidžia vaikams iki 16 metų būti tam tikruose centruose be suaugusiųjų priežiūros. Jei tai yra atvejis, kai jūs gyvenate, jūs tiesiog negalite leisti jaunam vaikui apsipirkti vieni, nes jums kils problemų, jei jūsų vaikas sugautas. 2007 m. Montanos mama buvo suimta už 12 metų amžiaus dukterį nuleidžiant į prekybos centrą ir dar 12 metų mergaitė, kuri buvo atsakinga už tris jaunesnius vaikus, kad galėtų apsipirkti be suaugusiųjų priežiūros. Net jei jūsų vaikas yra teisiškai pakankamai miega eiti į prekybos centrą be suaugusiųjų, tai nereiškia, kad turėtumėte leisti jam eiti. Jei jis jums pasakys, kur eina, eina į namus pagal komendanto valandą, yra patikimas, tada jis gali sugebėti elgtis į prekybos centrą be tavęs.

Taisyklės ir gairės

Galų gale, jei nuspręsite, kad jūsų paauglys yra pakankamai sena ir pakankamai atsakingas, kad apsipirktumėte vieni, įsitikinkite, kad jūsų paauglys žino taisykles, susijusias su privilegija. Primename jai važiuoti tiesiai į prekybos centrą, parkas šalia durų ir nedelsiant eiti viduje. Nurodykite jai likti nuošalyje nuo svetimų ir susipažinti su jo aplinka. Galite paprašyti jos skambinti ar rašyti jums, kai ji atvyksta, kad žinotumėte, jog ji yra saugi. Galite paprašyti jos reguliariai tikrinti, kol ji yra prekybos centre. Įgyvendinkite taisyklę, kad jūsų paauglys niekada nebus išeiti iš prekybos centro.

Apsvarstymai

Jei jūsų injekcija pasakoja, kad jūsų vaikas turi nepriklausomybę, bet jums nereikia jaustis patogiai, leidžiant jam eiti vien tik iš prekybos centro, apsvarstykite galimybę priskirti žymenį, rekomenduojama “HealthyChildren” svetainė. Jūs neturite savo vaiko rankos, bet būkite šalia. Kitaip tariant, laikykite savo vaiką savo akyse, bet leiskite jam patekti į parduotuves vieni. Galbūt galite sėdėti ant stendo ir perskaityti knygą arba naudoti savo išmanųjį telefoną ar nešiojamąjį kompiuterį. Pasakykite savo vaikui, kad būsite netoli, kad jis žinotų, kad stebite jo elgesį. Pasak “HealthyChildren.org”, kadangi jūsų vaikas prisiima atsakomybę, galite palaipsniui suteikti jam ilgesnį laiką, kol jis bus pakankamai sena, kad vairuotume pats arba keliaudamas į prekybos centrą.