Kiek svorio jūs galite praleisti pusę pasninko vieną mėnesį?

Pasibaigus laikinajam greičiui gali padidėti dėmesys ir padėti sveikam svorio mažėjimui, tačiau nė vienas tyrimas nepasiekia ilgalaikės naudos nedarbingumo laikotarpiams, kurie trunka ne ilgiau kaip vieną mėnesį ar ilgiau. Tikėtina, kad tokie pasakymai lems svorio mažėjimą, tačiau jie gali turėti neigiamų padarinių. Būtina sutaupyti arba sudeginti apie 3500 kalorijų, kad prarastumėte 1 svarą riebalų, todėl priklausomai nuo to, kiek kalorijų jūs apribojote per mėnesį greitai, galite prarasti 10 svarų. arba daugiau.

Funkcija

Nors “badavimas” reiškia skirtingus dalykus skirtingiems žmonėms, tai terminas, kuris dažniausiai reiškia ribojančią dalį ar visą savo įprastą dienos kalorijų kiekį, norint numesti svorį ar pašalinti toksinų kūną. Valgymas gerokai mažiau maisto, nei paprastai, gali pagreitinti svorio netekimą ir netgi gali sukelti iki 1 svaro svorio, prarastų per visą valgio dieną.

Tipai

Egzistuoja keletas pasninkavimo ir pusgamdaus mitybos tipų. Labiausiai ekstremaliame variante galite valgyti maistą ne vieną dieną ar keletą dienų valgydami lengvą maistą ir nieko valgydami. Kitu variantu galite apriboti kalorijų vartojimą kiekvieną dieną iki maždaug pusės to, ką paprastai valgote. Dar viena pusiau pasninko dieta gali apimti valgyti tik sveikus natūralius maisto produktus ir išvalyti visus desertus, rafinuotus maisto produktus ir perdirbtus maisto produktus. Visi gali sukelti svorio mažėjimą, o labiausiai kraštutiniai svyravimai gali sukelti didesnį svorio netekimą, tačiau jie taip pat gali sukelti didžiausią pavojų sveikatai.

Kalorijos

Valgydami mažiau kalorijų turinčių maisto produktų ir daugiau vaisių ir daržovių, galite valgyti dar daugiau maisto, nei paprastai, tačiau vis tiek nuolatos mažinkite gliukozės kiekį. Tačiau svarbu nepamiršti, kad organizmui reikia mažiausio kalorijų kiekio, kad galėtų išgyventi ir klestėti kiekvieną dieną, ir saugiai laikytis mažiau nei 1000 arba 1200 kalorijų turinčių dietų gali prireikti medicininės priežiūros. Tarptautinė natūralios higienos draugija pažymi, kad vidutinis visuomenės narys pastebi nedaug skirtumų tarp bado ir bado, ir visada turėtų būti greitas profesinės priežiūros metu.

Efektai

Ilgai trunkantis greitis gali turėti didelį fizinį poveikį organizmui. Skrandžiai gali sulėtinti metabolizmą, kuris gali trukdyti ilgalaikiam svorio netekimui ir apgaudinėja kūną riebalų laikymui. Pasninkas taip pat gali sukelti maistinių medžiagų trūkumą ar dehidrataciją, ypač jei nenorite valgyti visų pagrindinių maisto produktų grupių elementų pusiausvyros ir visą procedūrą gerti daug vandens. Svorio netekimo poveikis gali skirtis. Vienas iš 2004 m. Penningtono biomedicininių tyrimų centro, Baton Ružo, La., Tyrimo duomenimis, 16 asmenų iš eilės 22 dienas vartojo nevalingą dietą ir prarado vidutiniškai apie 3 proc. Kūno svorio.

Prieš pradedant mėnesį greitai ar bet kokios rūšies Detox dietos, Mayo klinika rekomenduoja gauti gydytojo patvirtinimą. Sumažinkite svorį, svyruoja nuo 1 iki 2 svarų. Per savaitę yra ilgesniam laikui sveikesnė, nei greita lašišų svorio per greitą ar kitokį rizikingą metodą. Patikimiausia svorio kritimo strategija yra subalansuota, mažai kalorijų vartojama ir fizinė veikla.

Įspėjimas