Kaip gauti sveiką spiralinę permiją

Jei jūs visada patiko spiralės garbanos išvaizdą, tačiau neturite laiko ir energijos, kad kiekvieną rytą ištrauktumėte garbanotą geležį, o jūsų plaukai būtų naudojami kaip nuorodą. Daugelis vengia cheminių permisų dėl galimo žalos ar net plaukų slinkimo. Tačiau tinkamai paruošus, pritaikius ir atlikus procedūrą, galima pasiekti pasyvios spiralės garbanos pavydą.

Pasitraukite į stilistą, kad galėtumėte išlyginti bet kokius galus prieš pamokant plaukus. Vengti nuo dviejų ar trijų dienų nuo plauko pašalinimo procedūros. Šie kondicionavimo procedūros gali užkirsti kelią cheminiam procesoriui įsiskverbti į atskirus plaukų sluoksnius, dėl to silpnesnė perm.

Pasitarkite su savo stilistu, kad galėtumėte konsultuotis su “pre-perm”. Pasakykite savo stilistą, jei neseniai dažėte ar kitaip chemiškai apdorojote plaukus. Jei praėjusią savaitę dažėte arba pabrėžėte savo plaukus, pasistenkite laukti papildomos savaitės prieš permėgį, kad išvengtumėte žalos. Jei jūsų plaukai yra pažeisti, jūsų stilistas gali pasiūlyti pjaustyti ar gydyti plaukus drėkinančiu produktu keletą savaičių ar mėnesių prieš permagnetą.

Paprašykite stiliaus, kad jūsų plaukai šampūnas būtų aiškesni. Šampūnas su švelniais atspalviais padeda pašalinti nešvarumus, aliejus ir chemines medžiagas iš jūsų plaukų. Stilistai taip pat gali rekomenduoti, kad jūsų plaukai būtų prižiūrimi prieš perm. Paprašykite jos pasirinkti lengvą produktą, kuris palieka mažesnes likučius ant jūsų spynų. Švaresnis jūsų plaukai, tuo geriau bus perm. Jei turite plaukus namuose, pirmiausia nusiplaukite švelniu šampūnu ir lengvu kondicionieriumi. Prieš tęsdami natūraliai nuplaukite plaukus.

Palaukite ne mažiau kaip 24 valandas prieš šampūną ir kondicionuodamas plaukus namuose po to, kai turite perm. Visas procesas valcavimo ir chemiškai gydyti savo plaukus siekiant spiralinės Permos tikriausiai paėmė kelias valandas. Tačiau po to, kai išeina iš cheminių medžiagų salono, užtrunka dar 24 valandas, visiškai įsiskverbia į atskirus plaukų sluoksnius.

Plaukite ir prižiūrėkite plaukus 2-3 kartus per savaitę su produktu, suformatuotu permeštiems ar chemiškai apdorojamiems plaukams. Abu gaminius plaukite švelniai ir nuplaukite drungnu arba šaltu vandeniu, o ne karštu vandeniu, nes karštas karštas vanduo išdžius jūsų spynos. Stenkitės kasdien neplauti plaukų, nes tai išskiria natūralius aliejus iš plaukų ir galvos.

Venkite dulkių džiūvimo ir šilumos stiliaus jūsų plaukai, kiek įmanoma. Kad išvengtumėte džiūvimo ar pažeidžiamų jūsų silpnų spiralės permedų plaukų, naudokite plataus šukuotę šukutę, o ne šepetėlį, o tik užmaukite plaukus atgal, o ne gumines juostas uždėkite audiniais.