Kaip negliaudyti ėriukų be kaulo kojos su netiesiogine šiluma

Galvijų be kaulų ėriukų kepimas yra veiksmingas būdas suteikti mėsai unikalų dūminį skonį, tačiau tai yra ir geriausias būdas sveikai virti. Grilis valgo riebalus ir pašalina juos nuo avinėlio, mažina kalorijas neprarandant skonio. Kadangi ėriukų kojos yra gana storos, pageidautina netiesiogiai kepti. Netiesiogiai kepant griliu, temperatūra yra maža, o ėriena – virta ilgą laiką.

Nulupkite riebalus iš avinėlio su aštriais peiliukais. Perteklinis riebalas gali sukelti išsiplėtimas ir deginti savo avinėlį, kai ant grotelių.

Paruoškite savo dujas arba anglis ant grotelių netiesiogiai šilumai, stumdami visus akmens angeles į vieną pusę arba degdami tik pusę degiklių. Svarbiausia yra sukurti karštą ir šaltą zoną kepimo grotelėje. Siekiama, kad bendra grilio temperatūra būtų apie 250 laipsnių F.

Išrinkite jūrą su druska, pipirais ir bet kokiais mėgstamiausiais prieskoniais ar marinatais.

Ajovą įpilkite į vėsioje grilio pusėje, dangtelį ir virkite, kol vidinė temperatūra yra 145 laipsnių F. 3 m. Ėrienos ėriuko kojos turėtų užtrukti maždaug 1 ½ valandos.

Nuimkite ėriuką nuo grilio ir leiskite pailsėti bent 10 minučių. Mėsa poilsio metu leidžia sultis pakelti į avinėlį, išlaikant švelnumą ir sultingumą.