Kaip nustoti keisti balsą

Jei esate nervus, kai kalbate, tai gali sukelti pastebimą jūsų balso tono pasikeitimą. Nepakankamas balsas, perduodantis nervus, gali būti didžiulis klausimas, nesvarbu, ar kalbate viešai, ar turi svarbų pokalbį “vienas į vieną”. Perduodamas nervingumą savo balso tone ar kūno kalba gali sumažinti jūsų sėkmės tikimybę nuo darbo interviu iki datos.

Pasakykite pasitikėjimą, kai kalbate. Užuot sutelkę dėmesį į tai, kad nesijaudinkite, pasistenkite projektuoti pasitikėjimą ir autoritetą savo balsu. Tai daro jus atrodo labiau žinomas ir suteikia daugiau dėmesio taškams, kuriuos rengiate. Motyvacinis garsiakalbis ir komunikacijos specialistas Rachel Green nurodo balso tūrį kaip pagrindinį veiksnį pasitikėdami bendravimu. Žalioji sako, kad pasitikėjimo savimi bendravimas yra lengvas, tačiau ramus pokalbis gali perduoti nervingumą.

Pasisakydamas kalbėkite energijos ir pastangų į savo kalbą ir tariamą kalbą. Bendras nervingumo ženklas yra tada, kai jūsų žodžiai išnyksta arba sakinio pabaigoje mumbleed. Dažni garsai, kuriuos galite nerimauti nervingu, yra raidžių T, D ir K. garsai. Praktika pakartoja frazę, pvz., “Kepkite pyragą”, pabrėždami aiškumą kiekvieno žodžio pradžioje ir pabaigoje.

Praktikuoti savo kalbą. Tape įrašo save žodžiu, jie klausosi aiškumo savo balsu ir nustato, kur tam tikri žodžiai ar raidės perteikia nervingumą. Tęskite praktiką ir pasitikėk, kai tobulėsite.

Naudokite kūno kalbą ir laikyseną, norėdami parodyti pasitikėjimą. Pagal Montgomery apygardos valstybines mokyklas Maryland, tyrimai rodo, kad kalbėdami su kitais žodžiai perteikia tik 7 proc. Savo jausmų, o kūno kalba – 55 proc. Sumažėję pečiai ir užsispyrusi laikysena gali pareikšti nervingumą, kai kalbate. Praktika, kalbanti veidrodyje, ar draugas žiūri, ką kalbate, tada atkreipkite dėmesį, jei jūs perteikiate nervingumą bet kuria padėtimi ar raumenimis. Praktikos kelis kartus ir pasitikėkite patobulėjimais, kuriuos matote.