Kaip rankas atrodyti jaunesni

Jei norite sužinoti realaus amžiaus žmones, pažiūrėkite į jų rankas. Jei matote smulkias linijas, tamsias dėmeles ir rausvą odą, tai yra trys senėjimo senėjimo požymiai. Kad jūsų rankos atrodytų jaunesnės, jums reikės laipsniško režimo, skirto odai gydyti, rehidratuoti ir apsaugoti. Po efektyvaus odos stiprinimo režimo, jūs galite padaryti rankas atrodyti lankstus ir jaunatviškas ir išlaikyti žmones aplink jus spėlioti, kiek metų esate iš tikrųjų.

Laikykite rankas nuolat drėkintu. Kuo greičiau atsirasite iš dušo, naudokite drėkinančią priemonę ir kiekvieną kartą, kai plaunate rankas, sugeriate drėgmę ant odos.

Apsaugokite nuo saulės. Jūsų rankų oda yra netgi plonesnė už odos ant veido ir tamsaus ir parodys fotodamage, kaip ir jūsų veidas. Automobilyje laikykite porą plonių medvilninių pirštinių ir dėvėkite juos vairuojant, nes rankose dažnai yra tiesioginių saulės spindulių, kai jie atsistoja ant vairaračio.

Naudokite tuos pačius balinimo kremus ir agentus, kuriuos naudojate ant veido, nes sąžiningos, nepadengtos rankos atrodys jaunesnės. Pasirinkite losjonus, kurių sudėtyje yra hidrochinono, skirtuose blakstienų strazdanams ir išblukti saulės žalą.

Švelniai nuplaukite savo rankas ir apšviečia kūno blizgesį ar subtilų kūno blizgesį. Jūs suteiksite savo odai švytintą išvaizdą, būdingą sveikai jaunai oda.

Naktį užtepkite vazeliną prie savo rankų odos ir vilkite medvilnines pirštines per želė. Raudodamas ryte, rankos turi atrodyti sklandžiai ir blizgiai.