Kiek baltymų galima valgyti ant dietos?

Jei žinote daug apie Atkinso svorio netekimo dietą, galite galvoti apie tai kaip didelį proteinų kiekį turinčią dietą – ir jūs būtumėte teisūs. Atkinso dieta leidžia, atrodo, neribotą baltymų kiekį. Tačiau norint gauti visą Atkins dietos plano naudą, kartu su tuo baltymu reikia vartoti kruopščiai apskaičiuotus angliavandenių kiekius.

Reikšmė

Atkinso dieta siekiama sustabdyti kūno deginimą angliavandenių energijos ir keisti savo kūno metabolizmą, kad jūs riebalų uždegimo vietoj. Keiskdami to, ką valgote, kad daugiausia dėmesio skirtumėte baltymams ir daug mažiau angliavandenių, Atkinso teorija teigia, kad galite perpilti kūną deginti riebalus savo dietoje ir riebalus, laikomus jūsų kūne dėl energijos.

Dieta prasideda

Kai pirmą kartą pradėsite Atkins dietą, galėsite valgyti visus norimus baltymus. Riebalai neriboja baltymų vartojimo. Tai reiškia, kad galite mėgautis visų rūšių žuvimis, įskaitant lašišą, tuną, upėtakius ir sardines, visų rūšių naminius paukščius, tokius kaip vištienos, ančių, žąsų ir net fazanų, ir visų rūšių mėsą, įskaitant jautieną ir kiaulieną. Tačiau jums reikia stebėti paruoštą mėsą, pvz., Bekoną ir kumpį, nes juose gali būti angliavandenių pridėto cukraus pavidalu. Pradiniuose dietos etapuose negalima valgyti neriboto sūrio ar kitų pieno produktų, nes jie taip pat yra angliavandenių.

Vidurinės dietos etapai

Kaip jūs judate Atkins dietos ir toliau prarasti svorio, galite pridėti įvairių tipų baltymų, pagal dietos oficiali svetainė, Atkins.com. Jūs vis dar galite valgyti visą neperdirbtą mėsą, naminius paukščius ir norimą žuvį, nes tai leidžia jums gauti neribotą baltymų kiekį. Bet jūs taip pat galite vartoti ribotą kiekį įvairių rūšių baltymų turinčių maisto produktų, kuriuose yra ir kai kurių angliavandenių. Pavyzdžiui, dietos antrojoje fazėje kiekvieną dieną galite valgyti apie 3/4 puodelio ricotta sūrio arba varškės, o per dieną galite valgyti apie 30 migdolų.

Balansavimas

Kai tik pasieksite Atkins dietos palaikymo fazę, galite ir toliau valgyti tiek baltymų, kiek norite, paprastosios mėsos, paukštienos ir žuvies pavidalu. Galite valgyti baltymų iš kitų maisto produktų, kurių sudėtyje yra angliavandenių, pavyzdžiui, sūrio, riešutų ir perdirbtos mėsos, tol, kol jūs ir toliau sekti angliavandenius, kuriuos vartojate. Atkins dietos palaikymo fazėje turėsite įsitikinti, kad jūsų angliavandenių suvartojimas yra pakankamai žemas, kad vėl nepasikartotų.

Apsvarstymai

Mitybos departamentas Šiaurės vakarų universitete teigia, kad didelis baltymų kiekis vartojant Atkinso dietą gali sukelti kai kurias sveikatos problemas, pvz., Padidėjusį cholesterolio kiekį. Be to, žmonės, kurie nori valgyti tiek baltymų, kiek rekomenduoja Atkinso dieta, gali sukelti skausmingos ligos podagros ar net inkstų akmenų susidarymą. Didelėms proteinų dietoms taip pat trūksta tam tikrų svarbių maistinių medžiagų, tokių kaip kalcis ir vitaminas D.